Історія фірми GEKO

До вашої уваги історія фірми Geko та становленяя и розвитку техніки компанії під брендом Геко.

Електрогенераторні системи GEKO

Metallwarenfabrik Gemmingen виробляє продукцію у трьох напрямках: електромашинобудування, генераторна та електрогенераторна системи. Фірма Metallwarenfabrik Gemmingen була заснована у 1961 році.

У цей час було запущено штампувальний та ливарний цехи. За короткий час було налагоджено випуск електромоторів та розпочато розробку в галузі машинобудування.

1982 року зародилася нова гілка: GEKO – електрогенераторами, що працюють на бензиновому та дизельному паливі.

У зв’язку з політичними та виробничими змінами та відкриттям Європейського ринку в 90-х роках завчасно було запущено завод в Угорщині, який розпочав ливарне виробництво.

завод geko

Над удосконаленням визнаної далеко за межами країни продукції трудяться близько 300 осіб, пов’язаних єдиним керівництвом. Найновіші, виробничі, інформаційні та складські технології дозволяють швидко впроваджувати нові технічні досягнення.

Вся діяльність спрямована на виробництво електроенергії – у цій галузі ми спеціалізувалися багато років та набули великого досвіду.

Історія фірми GEKO – Секрети виробництва

Завдяки набутому досвіду, рада GEKO спеціалістів з виробництва як спеціальних генераторів, так і генераторів для складних військових установок має авторитет у різних країнах. Високий професіоналізм при вирішенні різних проблем, що відрізняє GEKO інженерів та техніків, втілюється надалі у серійному виробництві.

Досвід та знання, конструкторські ідеї та дослідницька практика знаходять своє вираження у продукції, яка стоїть на високому рівні та надійно несе повсякденну службу.

история фирмы геко

Якість техніки Geko

Продукція GEKO відрізняється високою якістю, тому що виготовлена в Німеччині з використанням найкращих світових комплектуючих. Забезпечення високої якості продукції – це наше першорядне завдання.

Під час виготовлення електрогенератори проходять різні перевірки на якість. Кожен генератор налаштовується індивідуально. Складові піддаються жорсткій перевірці на спеціальних стендах. Система контролю якості ґрунтується на нормах ISO 9002 та AQAP-130 військової техніки.

Історія фірми GEKO – Сервісне обслуговування

GEKO – електрогенератори ви можете придбати лише через кваліфікованого продавця. Він є компетентним співрозмовником при покупці. Ви переконаєтеся, що ми, як якийсь інший постачальник, намагаємося зміцнити Вашу довіру до продукції GEKO.

У будь-якому випадку ми хочемо бути впевнені, що Ви не просто здійснили покупку, а й придбали необхідний електрогенератор. У питаннях гарантії, сервісу та ремонту наш GEKO спеціалізований продавець завжди до Ваших послуг. Він постарається, якнайшвидше, зробити ремонт, щоб Ваш агрегат знову був працездатним.

Подивіться на представлені моделі генераторів в нашому інтернет-магазині, також ознайомтеся з іншими історіями компаній.

Поділитися з друзями

Займаюсь продажем Силової Техніки Honda в Україні з 2003 року. Робіть замовлення на сайті або за тел. +38 067-704-28-67. Посилання на каталог товарів - натисніть на ім'я автора!

Оцініть статтю
( Поки що оцінок нема )
МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати