Історія фірми YAMAHA

Дізнайтеся у цій статті, як починалася історія компанії або фірми Yamaha.

Історія фірми YAMAHA

Компанію Yamaha заснував Торакус Ямаха. Ще у 1887 році він сконструював свій перший орган (музичний інструмент). А вже через 10 років створив компанію Nippon Gakki Co., Ltd., і обійняв посаду президента.

лого Yamaha

Історія фірми або компанії Yamaha – Початок

Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві музичних інструментів: звідси і її емблема – три схрещені камертони. Тільки в 1955 році, при поділі компанії на дві частини – виробника мотоциклів (а пізніше і гідроциклів), та компанію з виробництва музичних інструментів.

Мотоциклетний підрозділ отримав ім’я свого засновника – Yamaha Motor Co., Ltd.

мотоцикли ямаха

Історія корпорації YAMAHA MOTOR розпочалася із виробництва мотоциклів, заснованого 1 липня 1955 року.

У 1960 році відкрилося виробництво катерів та підвісних моторів. З цього часу, постійно вдосконалюючи власні технології виробництва двигунів та армованих полімерів, YAMAHA MOTOR створює та розповсюджує у всьому світі широкий спектр продукції різного призначення.

В даний час YAMAHA MOTOR є одним з найбільших світових виробників мототехніки, продукції для відпочинку та роботи на воді та силової техніки.

YAMAHA MOTOR виробляє та продає мотоцикли, моторолери, мотовсюдиходи, снігоходи, велосипеди з електроприводом, човни, вітрильні яхти, гідроцикли, багатоцільові та рибальські судна, підвісні та стаціонарні човнові мотори, генератори, водяні насоси, машини для картингу, гольф автомобільні двигуни, промислові машини, гелікоптери промислового призначення з дистанційним керуванням та іншу продукцію.

Філії фірми знаходяться більш ніж у 30 країнах, представництва – більш ніж у 60 країнах світу.

Yamaha та початок моторного розвитку

“Моторна” історія компанії починається з другої половини минулого століття. В 1955 завод HAMAKITA компанії NIPON GAKKI (зараз – корпорація YAMAHA), почав виробництво першої моделі мотоцикла YA-1 з об’ємом двигуна 125 см3. і цього ж року була заснована YAMAHA Motor Co, Ltd.

У липні 1960 року компанія вперше у своїй історії випустила катер з армованих полімерів САТ – 21. Тоді ж був випущений і перший підвісний мотор Р-7 для човнів. Вже через рік успішного продажу акції YAMAHA Motor Co, Ltd. Почали котируватися на Токійській фондовій біржі.

У 1968 році компанія розширила сферу своєї діяльності та випустила перший снігохід YAMAHA SL350. Компанія продовжувала свій успішний розвиток, і кожне десятиліття загальний випуск мототехніки постійно збільшувався.

Так, у вісімдесятих роках минулого століття випуск мотоциклів досяг 20 млн. штук.

З 1986 року компанія відкрила для себе новий ринок – ринок гідроциклів. YAMAHA Motor Co, Ltd. випустила свою першу модель З того часу YAMAHA Motor Co, Ltd. залишається однією з найвідоміших марок.

засновник ямаха

Така невеличка історія фірми Yamaha. На сьогодні все.

P.S. Раніше на сайті інтернет магазину motorsvit.com.ua була така продукція YAMAHA. На момент редагування та переносу статті (від 05.05.2023) зі старого сайту, вже НЕ продаємо цю техніку. Але хто знає, що буде далі.

  • Чотиритактні човнові мотори
  • Двотактні човнові мотори
  • Бензогенератори

Це не вся продукція, яку виготовляє компанія ЯМАХА. Але вся продукція пов’язана із поняттям силової техніки. З моделями компанії ЯМАХА будь-то електростанції або човнові мотори Ви завжди отримуватимете справжню надійність. Зайдіть і подивіться інші історії компаній.

Поділитися з друзями

Займаюсь продажем Силової Техніки Honda в Україні з 2003 року. Робіть замовлення на сайті або за тел. +38 067-704-28-67. Посилання на каталог товарів - натисніть на ім'я автора!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середній 5 від 5 )
МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати