Історія компанії Europower

Професійна історія компанії EUROPOWER почалася в 1990 році, коли EUROPOWER Generators випустила у виробництво серію електрогенераторів. Виробництво стартувало з бельгійського міста бельгійського Лімбурга.

Минув час, і дві фабричні будівлі, в яких проводилася робота, переросли у величезне, просторе приміщення загальною площею 5000 кв.м., яке знаходиться в місті Ніуверкеркене (Бельгія).

Поступово EUROPOWER Generators стає однією з перших у Європі серед виробників електроагрегатів малої потужності (від 1 до 40кВА), отримавши при цьому сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO9001.

Саме EUROPOWER Generators перша в Європі з виробників електроагрегатів малої потужності отримала сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO9001. Цей успіх було досягнуто завдяки створенню виробництва повної гами високоякісних виробів у поєднанні з чудовою організацією доставки та технічної підтримки.

З 2005 року EUROPOWER здійснює пряму діяльність у 40 точках світу та має велику кількість постійних замовників у 50 країнах. Мережа дистриб’юторів велика, вона включає понад 800 компаній-розповсюджувачів, а також понад 1000 висококваліфікованих і майстерних у своїй справі дилерів.

Завдяки своїй унікальній орієнтованості на замовника компанія EUROPOWER Generators займає лідируючі позиції на світовому ринку виробництва електрогенераторів.

Електроагрегати EUROPOWER якісні, довговічні та зручні в експлуатації. Продукція має постійний попит завдяки тому, що створюється вона на основі побажань замовників. Унікальність розробок та самого виробництва постійно контролює та підтримує висококваліфікований персонал відділу досліджень та розвитку, який завжди перебуває в курсі останніх запитів світового ринку.

Професіоналізм та завзятість співробітників EUROPOWER – все це перетворило компанію на унікальне сервісне підприємство, яке за індивідуальними запитами виготовляє дуже складну технічну продукцію – електроагрегати. При цьому вся продукція відповідає найсуворішим специфічним вимогам кожного замовника, гарантує довговічність та безпеку під час експлуатації.

EUROPOWER виробляє широку гаму електроагрегатів, що працюють на бензині, дизельному паливі чи газі як у звичайному, так і у спеціальному, безшумному виконанні, розробленому відповідно до специфічних вимог замовника.

Компанія EUROPOWER чітко та дисципліновано вибудовує свою роботу. Кожен робочий день персонал підприємства починає з перегляду портфеля замовлень. Потім проводиться ретельний аналіз фактичного виконання фінансового та виробничого плану.

Пізніше слід обговорення результатів своєї роботи серед співробітників, які виконують той чи інший план чи замовлення. EUROPOWER регулярно розглядає результати своєї роботи, будує прогнози на майбутнє, щокварталу проводить інструктивні наради із замовниками.

Щороку у компанії проводиться коригування стратегії всього підприємства. Історія компанії Europower продовжує розвиватись далі.

Поділитися з друзями

Займаюсь продажем Силової Техніки Honda в Україні з 2003 року. Робіть замовлення на сайті або за тел. +38 067-704-28-67. Посилання на каталог товарів - натисніть на ім'я автора!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середній 5 від 5 )
МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати