Історія компанії NGK Nippon Gaishi Kaisya

Історія компанії NGK (Nippon Gaishi Kaisya), назва якої перекладається як “Японська ізоляторна фабрика”, була утворена в 1936 р. Маючи у своєму розпорядженні досвід японської керамічної промисловості, вона розпочала розробку високоякісних свічок запалювання для автомобільної промисловості.

Розробка у 1949 р. під маркою NTK унікальної кераміки з покращеними ізоляційними характеристиками дозволила розпочати наступ на ринках багатьох країн.

За даними за 2003 р., NGK є світовим лідером продажів (550 млн. свічок запалювання, 28% ринку) з оборотом понад 2 млрд. євро. Крім свічок концерн виробляє лямбда-датчик і, дроти, ковпачки, сенсори, температурні датчики, керамічні ротори для турбін та багато іншого.

Коли 1975 р. NGK робила перші кроки у освоєнні європейського ринку, провідні виробники свічок запалювання недооцінили невідому в Європі японську фірму. А сьогодні на частку NGK припадає 27% європейського ринку свічок запалювання, завойованих у жорсткій конкурентній боротьбі. У 1979 р. була заснована філія NGK Spark Plug Europe GmbH, а в 1990 р. в Ратінген під Дюссельдорфом був введений в дію Європейський технічний центр.

Обладнання цього центру дозволяє надавати технічну підтримку європейським автовиробникам: тут випробовують двигуни та шасі автомобілів, у тому числі в холодильній камері, проводять спеціальні дослідження вихлопних газів.

А у 1991 р. у французькому місті Мен-сюр-Луар розпочав роботу завод зі збирання свічок запалювання 60 масових типів (із 1500 вироблених концерном), які йдуть на конвеєри європейських автовиробників та вторинний ринок запчастин.

Керамічну сировину одержують із Японії, 47 осіб працюють у дві зміни та забезпечують середній запас свічок запалювання на складі 35 млн штук. Якість вироблених у Франції свічок запалювання NGK повністю відповідає японському.

завод компании ngk

А взагалі продукцією NGK комплектується більше 50% всіх моделей BMW Group, VW Group, PSA, FIAT Auto, Renault і Ford, що сходять з конвеєрів. А у світовому масштабі 87% виробників легкових автомобілів використовує свічки запалювання NGK під час конвеєрного складання.

Технологія виробництва свічок запалювання повинна розвиватися дуже динамічно, щоб враховувати все більш специфічні вимоги, що пред’являються виробниками, всілякої силової продукції, а так само автовиробниками і гарантувати, що для кожного нового двигуна буде підібрана свічка запалювання, що найбільш підходить.

Ось така маленька історія розвитку компанії NGK. А до чого тут NGK? Запитає уважний читач. Все дуже просто. Вся продукція, що випускається такими компаніями, як HONDA, YAMAHA, GEKO, EUROPOWER не можуть працювати без такої маленької детальки, як свічка запалювання. І ці свічки виробляють такі лідери – NGK та DENSO.

Інші історії розвитку компаній тут.

Офіційний сайт NGK – ngk.com

Поділитися з друзями

Займаюсь продажем Силової Техніки Honda в Україні з 2003 року. Робіть замовлення на сайті або за тел. +38 067-704-28-67. Посилання на каталог товарів - натисніть на ім'я автора!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середній 5 від 5 )
МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати