Повернення та обмін

Інтернет-магазин motorsvit.com.ua (в особі ФОП Якименко М.В.) провадить повернення або обмін товарів належної якості згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Обмінювати або повернути куплений виріб, Ви можете протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” за будь-якої причини.

Щоб мати змогу обміняти або повернути товар, будь ласка, переконайтесь у наступному:

  • товар не був в експлуатації, збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не має слідів використання (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені все ярлики, захисні плівки, збережено заводське маркування (товар перебуває у тому стані, як і момент передачі покупцю)

Для повернення або обміну товару, який Вам не сподобався, Ви повинні зберегти розрахунковий документ, що підтверджує купівлю товару (чек або аналогічний документ) і надсилати його з товаром.

Якщо товар неналежної якості, всі транспортні послуги із заміни або повернення товару безкоштовні для покупця. (Ці випадки вкрай рідкісні – ми перевіряємо перед відправкою кожен товар дуже ретельно)

При поверненні обов’язково надсилати з товаром розрахунковий документ, що підтверджує купівлю товару.

По всіх питаннях звертайтесь за тел. +38067-704-28-67

Політика конфіденційності | Повернення та обмін | Контакти

МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати