Як правильно вибрати багажник THULE?

Це інформація для тих, хто прагне правильно вибрати багажник Thule. Раніше на старої версії сайту motorsvit.com.ua була представлена продукція Thule. На сьогодні (від 05.05.2023) не займаємось цим направленням, але статтю залишу для тих, кому потрібна ця інформація.

Автомобільні багажники Thule підходять практично будь-яких автомобілів. Різні водії вважають, що їм на дах автомобіля не можна встановити автобагажник тому, що вони не мають там рейлінгів.

Це найбільша помилка.

Насправді автомобільні багажники Thule можна встановити на більшість усіх відомих автомобілів (винятками є рідкісні та специфічні моделі типу кабріолетів, старих машин, або машин з полотняним верхом тощо. Але на них і так, як правило, не потрібно встановлювати автобагажник) .

Скористайтеся цією системою підбору автомобільних багажників Thule, щоб дізнатися, які комплектуючі знадобляться для вашої машини. Компанія THULE постійно поповнює цю базу і намагається, щоб розділ підбору багажників містив найактуальнішу інформацію.

Якщо ви бажаєте отримати гарантовано свіжу інформацію, то можете скористатися електронним каталогом THULE на шведському сайті виробника (концерну Thule). Нижче запропонована невелика інструкція як користуватись цим каталогом.

А тепер давайте розглянемо наочно – як вибирати автомобільний багажник Thule для свого автомобіля та вибрати якісь артикули товару Вам потрібно підібрати для вашого автомобільного багажника. І в цьому Вам допоможе безпосередньо виробник – за допомогою офіційного сайту Thule.

Правильно вибрати багажник THULE – Покроково

Якщо ви не можете вибрати багажник, уважно прочитайте наведену нижче інструкцію і виконайте все по кроках.

КРОК #1.  Перейдіть за адресою: http://www.thule.com/ru-ua/ru/buyers-guide – виберіть розділ з написом “Roof Racks” і натисніть “Select”:

Зайдіть или зайти на сайт Thule.com

КРОК #2. У вікні виберіть марку машини:

у вікні виберіть марку машини, выбор марки машины

КРОК #3. Далі виберіть модель:

виберіть модель, выбираем модель

КРОК #4. Потім тип кузова:

тип кузова

КРОК #5. І, нарешті, рік випуску:

рік випуску, год выпуска

КРОК #6. У правій частині екрана відобразиться кнопка. Її треба натиснути:

нажать кнопку

КРОК #7. Здійснилося! Вам буде запропоновано варіанти багажника для вашої машини. У нашому прикладі це два багажники: з поперечками прямокутного та овального перерізу. Потрібно лише переписати запропоновані нам артикули:

запропоновані нам артикули

Результат підбору багажника THULE

У прикладі це наступні артикули

– упори: 750
– Поперечки: 769 або 869
– кити: 1325

Після чого можна вибирати потрібні артикули!

Додаткова інформація про багажники Thule відображено в таблиці

інформація про багажники Thule, информация по багажникам

Поділитися з друзями

Займаюсь продажем Силової Техніки Honda в Україні з 2003 року. Робіть замовлення на сайті або за тел. +38 067-704-28-67. Посилання на каталог товарів - натисніть на ім'я автора!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середній 5 від 5 )
МоторСвіт - Силова Техніка

Ви маєте можливість зробити замовлення за тел. +38067-704-28-67 Сховати